Binnenkort

Evenement Omschrijving Datum
Donderdagavond Duo League Thursday, 18 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 23 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 24 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 25 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 30 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 31 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 01 February 2018
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 02 February 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 06 February 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 07 February 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 08 February 2018
Ver. Kampioenschappen Tuesday, 13 February 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 20 February 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 21 February 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 22 February 2018
BEL/BVH Tournooi Tuesday, 27 February 2018
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 02 March 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 06 March 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 07 March 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 08 March 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 13 March 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 14 March 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 15 March 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 20 March 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 21 March 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 22 March 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 27 March 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 28 March 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 29 March 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 03 April 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 04 April 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 05 April 2018
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 06 April 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 10 April 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 11 April 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 12 April 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 17 April 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 18 April 2018
   
Restaurant/Bowling De 3 Musketiers
Hazeldonksezandweg 28b | 4762 AL Zevenbergen | 0168 - 37 05 45 | info@de3musketiers.nl
   
© HW Products 2016

Hoogste weekscore

Speeldag 14

Heren:

257 Jan Spiljard
246 Simon Micallef
241 Ad Paulusse

Dames:

225 Thea Vissers
204 Coby Jelier
193 Bep Driesen