Binnenkort

Evenement Omschrijving Datum
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 21 November 2017
Woensdagavond HCP League Wednesday, 22 November 2017
Donderdagavond Duo League Thursday, 23 November 2017
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 28 November 2017
Woensdagavond HCP League Wednesday, 29 November 2017
Donderdagavond Duo League Thursday, 30 November 2017
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 05 December 2017
Woensdagavond HCP League Wednesday, 06 December 2017
Donderdagavond Duo League Thursday, 07 December 2017
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 08 December 2017
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 12 December 2017
Woensdagavond HCP League Wednesday, 13 December 2017
Donderdagavond Duo League Thursday, 14 December 2017
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 05 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 09 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 10 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 11 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 16 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 17 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 18 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 23 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 24 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 25 January 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 30 January 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 31 January 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 01 February 2018
G-Bowlen (19:00 - 20:00u)

19:00u - 20:00u

Friday, 02 February 2018
Dinsdagavond HCP League Tuesday, 06 February 2018
Woensdagavond HCP League Wednesday, 07 February 2018
Donderdagavond Duo League Thursday, 08 February 2018
Ver. Kampioenschappen Tuesday, 13 February 2018
   
Restaurant/Bowling De 3 Musketiers
Hazeldonksezandweg 28b | 4762 AL Zevenbergen | 0168 - 37 05 45 | info@de3musketiers.nl
   
© HW Products 2016

Hoogste weekscore

Speeldag 7/8

Heren:

247 Jan Spiljard
246 Ad Jelier
241 Simon Micalef

Dames:

205 Chantal Couwenbergh
200 Bep Driesen
199 Bep Driesen/Thea Struik